POMOC

Opinie naszych klientów

02.06.2012

Slyszalem, ze "Widzimisie" jest dobre, ale drogie. Ja mam tak, ze zanim cos kupie, to zbadam rynek. Wzialem zatem recepte i objechalem kilku optykow. Zona mnie namowila, aby zajechac jeszcze do Panstwa. Okazalo sie nie tylko profesjonalnie i milo, ale i na prawde! najtaniej. Pozdrawiam serdeznie.

Robert

27.04.2012

Jestem okularnikiem od 11-go miesiąca życia. Od tego czasu minęło prawie 40-ści lat. Nie muszę mówić, że od szklanych soczewek przeszłam do super lekkich, pocienianych, kolorowanych itd. Od 12-stu lat moim optykiem jest Joanna i za to serdecznie jej dziękuję. Dla niej zawsze liczy się mój komfort noszenia okularów i to by były ozdobą mojej twarzy, i jak to ona mówi perkatego nosa. Moja córka również nosi okulary i bardzo lubi wizyty w Widzimisie. Polecam ten salon dla małych i dużych okularników, a Asi dziękuję za serce. IFMN

Iza

23.04.2012

Witam serdecznie. Dzisiaj wybrałem swoje pierwsze okulary korekcyjne w życiu... Niniejszym wpisem jednocześnie dziękuję znajomemu, który polecił mi ten salon jak również, a może przede wszystkim pracownikom salonu. Świetne, profesjonalne niezwykle miłe i co bardzo ważne, indywidualne podejście do klienta. Jestem pod wrażeniem wysokiej jakości usług świadczonych w tym salonie. Gorąco polecam... Super zadowolony klient Darek.

Darek

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl