POMOC

Opinie naszych klientów

08.01.2014

Od kilku lat korzystam z usług tego salonu i ZDECYDOWANIE POLECAM!!!! Należę do tych bardzo wymagających i marudnych klientów. Wybierając okulary spędziłam w tym salonie wiele godzin i nigdy nie spotkałam się ze zniecierpliwienia i niemiłą obsługą. Zawsze poświecono mi tyle czasu ile było trzeba przy wyborze oprawek, dzięki czemu wszystkie zrobione okulary w tym salonie są IDEALNE!!!

Karolina

04.11.2013

Bardzo polecam salon ze względu na profesjonalną i miłą obsługę oraz bardzo duży wybór opraw, co jest szczególnie ważne w przypadku małych dzieci. Cena też jest uzależniona od naszego wyboru. Pierwsze okulary mojego syna kosztowały mnie ok 600 zł, drugie tylko 300, ale widząc różnicę w jakości, zarówno szkieł jak i oprawy, na kolejne wydaliśmy ponownie ok 700 zł. Bardzo dzękuję Pani Anicie za idealne dopasowanie okularów nie tylko mojemu synowi, ale także mi. Jeszcze raz Wszystkim polecam salon Widzimisie.

Bogusia

26.10.2013

Od 5 lat robimy sobie okulary. Do tej pory był to najfajniejszy salon optyczny dla dzieci, ale niestety dzisiaj się przekonałam, że obsługa makabrycznie się pogorszyła. Czułam się jak petent/intruz za komuny, który przeszkadza pracownikowi, a nie klient, który przyczynia się do pensji pani z obsługi.

Sylwia

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl