POMOC

Opinie naszych klientów

06.08.2014

Od kilku lat korzystamy z serdecznej pomocy Misiowego Salonu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowego doradztwa, zaangażowania i serdeczności ze strony pracowników Widzimisie. Widzimy postępy w korekcji wzroku i zarówno dzięki okularom jak i poleconym soczewkom. Serdecznie dziękujemy za rewelacyjnie miłą obsługę (co nie jest nawet podobne w innych punktach) i za Waszą wyrozumiałość i zrozumienie naszych problemów.
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia przy najbliższej zmianie okularków.

Franek lat 8 i Maciek lat 38 ;)

Franek i Maciek

15.04.2014

Stanowczo odradzam ten salon. Panująca rodzinna atmosfera i miła obsługa szybko znika po dokonaniu zakupu i pojawieniu się wad oprawek powstałych przy montażu szkieł. Ceny oprawek są średnio o ok. 100 zł zawyżone w porównaniu do innych salonów. Obsługa przy dokonywaniu wyboru produktu nie udziela istotnych informacji. Jednym słowem cena nie odzwierciedla jakości.

Komentarz Administratora:
Hmmm, wszystkie negatywne opinie zawsze przyjmujemy z pokorą i dziękujemy za nie, bo dzięki temu możemy jeszcze lepiej służyć naszym klientom. Jednak na zamieszczoną przez Panią opinię musimy zareagować, gdyż jest ona zwyczajnie nieprawdziwa i bardzo krzywdząca.
Przy wyborze okularów jesteśmy do dyspozycji każdego klienta tyle czasu, ile on potrzebuje. Odpowiadamy na wszystkie jego pytania. Sytuacja nie zmienia się również po odebraniu okularów. Jeśli z czasem pojawiają się jakieś pytania i wątpliwości zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą i wsparciem. W powyższym przypadku nie było inaczej. Pani miała dwa zastrzeżenia, które były związane ze sposobem produkcji wybranych opraw, a nie z ich wadą jako taką. Czy można mieć żal, że okulary trzeba w przypadku małych dzieci regulować, by stale dbać o ich komfort...? Naszym zdaniem nie. Czy można znaleźć ten sam produkt w innej cenie? Z całą pewnością, takie są reguły rynku...
Mimo wszystko życzymy Pani i maluszkowi wszystkiego najlepszego.

Natalia

02.02.2014

Moje trzecie okulary zakupione w tym salonie. Za każdym razem świetny wybór, profesjonalna obsługa, rzetelne i fachowe doradztwo. Szczególne wyrazy uznania i szacunku dla Pani Joanny. Nigdy wcześniej nie miałem tak komfortowo skonfigurowanych szkieł. Bardzo dziękuję ! Tutaj kupiłem swoje pierwsze okulary i drugie i trzecie i dwie pary przeciwsłonecznych...:-) Powroty o czymś świadczą... Gorąco polecam to miejsce wszystkim jeszcze niezdecydowanym.

Darek

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl