POMOC

Opinie naszych klientów

24.05.2017

Moja córka jest klientką tego salonu już od kilku ładnych lat. Obsługiwały ją różne osoby i niestety zdarzały się reklamacje (a to coś odstawało, a to okulary z nosa spadały). Ale odkąd trafiłyśmy na bardzo kompetentnych specjalistów Panią Anitę i Pana Roberta, te problemy się skończyły. Córka chodzi tylko do nich. Jeśli nie ma tych Państwa w pracy danego dnia, wychodzę i wracam w dniu kiedy pracują. Okulary dobrane i dopasowane przez te osoby leżą i wyglądają super. Mają idealne podejście do dzieci. Gorąco polecam ten salon pod warunkiem, że obsługiwać Was będą Pani Anita i Pan Robert - pełen profesjonalizm.

Monika

01.11.2016

Szanowni Państwo
niestety z przykrością muszę zostawić mało pozytywną opinię o mojej ostatniej wizycie u Państwa.
Przyszłam w sobotę aby wybrać nowe oprawki i okulary dla mojego synka (kupowałam je u Państwa już dwukrotnie). Mimo pustego salonu (byłam jedynym klientem na 40 minut przed zamknięciem) i 3 osób obsługi otrzymałam propozycję tylko 2 oprawek i niestety tych cenowo raczej z wyższej półki (prawie 400 zł za oprawki). Dopiero kiedy dopytałam o produkty w niższej cenie, bo okulary synkowi muszę przecież wymieniać co rok, Pan pokazał mi 1 parę za ok. 250 zł.
Samodzielnie dopytałam już o jakiś wybór w tym przedziale cenowym i otrzymałam jeszcze tylko jedną parę, której Pan już nie polecał.
Naprawdę musiałam nalegać aby syn mógł przymierzyć jeszcze 2 inne, które doniosła już koleżanka Pana mnie obsługującego.

Po wyborze oprawek ze skromnej oferty Pan szybko podsumował moje zamówienie zamawiając mi dokładnie te same filtry nie dopytując ani nie korygując niczego. Szczerze mówiąc kiedy wyszłam z salonu nie wiedziałam czy mam filtr do pracy z komputerem i wzmocnione szkła czy nie mam. Ustalił to dopiero mój mąż przy odbiorze.

To była moja ostatnia wizyta u Państwa.

Z poważaniem

Sylwia Burska

Sylwia Burska

13.02.2016

Dziękuję Panu Robertowi za dobranie kolejnych okularów. Jak zwykle było sympatycznie i wesoło.
Wśród dużego wyboru oprawek, znalazłem super - fajne "pingle".
Pozdrawiam, Kuba lat 12

Jakub

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl