POMOC

O nas

Witamy w WidziMisie - salonie, który powstał z miłości do dzieci i szacunku dla ich upodobań oraz ich często bardzo dorosłego zdania.

W naszej ofercie posiadamy okulary dla dzieci, nawet tych najmniejszych pociech, które przynoszone są w nosidełku.

WidziMisie było tworzone z myślą o dzieciach, o ich dobrym samopoczuciu, o tym aby wybór miały taki sam jak dorośli, aby nie kojarzyły tego miejsca jako niezbyt fajnego sklepu, w którym są do czegoś zmuszane.

Salon optyczny WidziMisie to miejsce dla dzieci potrzebujących okularów, ale również ich najbliżsi znajdą tu z całą pewnością coś dla siebie.

Zapraszamy do odwiedzin, a z przyjemnością pomożemy Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru, ale tu gorąca prośba - abyśmy mogli wywiązać się z naszych obietnic prosimy, by na wybór okularów starali się Państwo docierać do salonu, najpóźniej godzinę przed jego zamknięciem. Tyle bowiem zwykle czasu potrzebujemy, by przejrzeć
z Państwem całą dostępną ofertę okularową, przedstawić optymalną propozycję dotyczącą szkieł i powłok oraz zapewnić Klientowi komfortowe warunki do podjęcia decyzji
o zakupie.

Salon WidziMisie pomimo wieloznacznej nazwy, nie jest naszą fanaberią tylko zrealizowanym marzeniem, które krystalizowało się przez wiele lat i zostało zrealizowane na bazie przyjaźni w lutym 2006 roku. Powstał dzięki silnej wierze, że to co robimy ma sens i że jesteśmy w stanie wywołać uśmiech na wielu dziecięcych twarzach, a uśmiech dziecka jest rzeczą bezcenną. No, tyle może o sobie na początek. Czy są jakieś pytania?

 

Tomasz Drążykowski dołączył do naszego teamu w sierpniu 2021 i został zainfekowany naszą pasją w tempie zbliżonym do prędkości światła. Mądry, utalentowany, z dużym zakresem wiedzy i mający stale potrzebę chłonięcia nowej. Do tego przystojny, ale zajęty z wzajemnością.


 

Listopad 2020 pozrzucał liście z drzew, ograbił dni ze słońca a nam podarował Karolcię.

Karolina Bieńka to wielbiecielka psów i mimo filigranowej powierzchnowści, obsypie każdego klienta ogromem optycznych rozwiązań i empatii, którymi bez umiaru możecie nasiąkać a nadmiar podawać dalej.


 

Ania Lenard dołączyła do naszej rodzinki w pewien styczniowy dzień 2021 roku. Ciepła niczym kominek i cierpliwa jak Kangurzyca z Kubusia Puchatka. Stanowiącą jedność z Panem Mężem i dwójką uroczych dzieci. A co najważniejsze posiadająca doświadczenie branżowe, jak stąd do księżyca i z powrotem.


 

Paweł Jarzynka wkroczył na nasz pokład z nowym rokiem 2022. To chłopak wielu talentów, których nie będziemy zdradzać, ale możecie zapytać osobiście.

Miłośnik psów i tatuaży. Najważniejsze, że do pracy podchodzi z pasją a do ludzi z wrodzoną empatią, co cenimy i będziemy w czułością pielęgnować.