POMOC

Opinie naszych klientów

26.01.2012

Hmm, uważam że w miejscu, które jest dedykowane dzieciom, toaleta powinna być dla nich dostępna tak po prostu, a nie z wielkiej łaski i z xxx komentarzami:/ Obie panie - tragedia, jeżeli chodzi o podejście do klienta/dziecka... Tylko Pan Robert jest tu światełkiem w tunelu. Co do okularów nie wypowiadam się na razie, dopiero kupione. Ale trudno mówić o tym sklepie, jako o miejscu przyjaznemu dzieciom, nie będę go polecała.

Komentarz Administratora:
Szanowna Pani.
Hmmm...Dotychczas nikt nie oceniał naszego zaangażowania od strony toalety. Ale jeśli jesteśmy przy tym temacie, to pomimo tego, iż nie ciąży na nas obowiązek udostępniania toalety dla klientów, to w naszym salonie jest ona przystosowana do użytku naszych gości, a co więcej zaopatrzona jest w specjalną nakładkę dla najmłodszych, chusteczki nawilżające i pieluszki, co z pewnością Pani zauważyła korzystając z niej. Biorąc szczególnie to ostatnie pod uwagę, tym bardziej niezrozumiałe i przykre jest dla nas, że Pani uwaga skoncentrowana jest na obszarze nie związanym z naszą docelową działalnością czyli optyką okularową dla naszych milusińskich.

Anna

12.01.2012

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi salonu.Maja uwielbia do państwa przychodzić ponieważ personel jest przesympatyczny i profesjonalny.Ostatnio naprawiono nam okularki, które były w fatalnym stanie.Co ciekawe gdzie indziej powiedziano nam ,że są do wyrzucenia:)

Maja

02.01.2012

W grudniu po raz pierwszy korzystaliśmy z usług salonu. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i fenomenalnej obsługi klienta. Gorąco polecam.

Małgosia

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl