POMOC

Opinie naszych klientów

04.11.2011

ja niestety musze wpisać neatywna opinie. Jestem niezadowolona z niemiłej obsługi i wrażeniu robienia łaski. Okulary dwójce dzieci zostały źle dobrane, oprawki nie trzymaja sie na nosku, były za duże. Cena została podniesiona od początkowej jak wspomniałam o rabacie urodzinowym przesłanym mi mailem. Nie polecam a wręcz odradzam znajomym

Paula

05.10.2011

Jest to jedyny sklep optyczny, do ktorego chce sie wracac; z ciekawa oferta, usmiechnieta i kompetentna obsluga, najcieplejsza atmosfera w swiecie. Dojezdzam z daleka, i nigdy sie nie zawiodlam. Dziekuje!

Monika

13.09.2011

Do salonu weszłam przypadkiem 4 lata temu,pogoda była paskudna. Gdy przekroczyłam próg, miałam wrażenieni, że weszłam do innego świata, zupełnienie inny klimat.Od tamtego dnia jest to jedyne miejsce, w którym kupuję okulary (korekcyjne lub przeciwsloneczne). Obsługa bardzo miła, za każdym razem przy wyborze nowych oprawek pomaga mi Pani Joanna - jest moim talizmanem :)

Ania

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl