POMOC

Opinie naszych klientów

24.12.2011

Z okazji Świąt, życzymy Wam dużo zdrowia, pomyślności i uśmiechu (aczkolwiek więcej się już chyba nie da ;-) ).
Jeszcze raz wszystkiego co naj i żebyście się nie zmieniali.

Igor, Monika i Andrzej.

Andrzej

18.12.2011

Z SALONU WIDZIMISIE KORZYSTAMY JUZ DLUZSZY CZAS ZAWSZE JESTESMY MILE PRZYJECI I OBSLUZENI.WCZORAJ ROWNIEZ ODWIEDZILISMY SALON,SAMI NIE BYLISMY ZDECYDOWANI CZY NAPRAWIC CZY WYMIENIC OKULARY SYNA.PANI ANITA DORADZALA NAM DLUZSZY CZAS,WSZYSTKO NAM DOKLADNIE WYTLUMACZYLA ODNOSNIE SZKIEL,WYKAZALA PRZY TYM DUZA CIERPLIWOSC.JEST OSOBA BARDZO MILA I SYMPATYCZNA.SERDECZNIE POZDRAWIAMY. PS.ZYCZYMY PANI ANICIE WORKA PIENIEDZY;-)

Monika

08.12.2011

Noszę okulary z salonu Widzimisie. Tak mi się podobają, że zapominam je zdjąć wieczorem:) W salonie było świetnie, pani, która się mną zajmowała jest bardzo miła i zna się na swojej pracy. Odwiedzę ją niedługo, gdy okulary mi się rozkręcą:) Pozdrawiam i dziękuję!

Franek

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl