POMOC

Opinie naszych klientów

23.08.2012

Już od ok.10 lat jestem klientkom salonu Widzimisie. Przez te lata kilkakrotnie zmieniałam okulary za razem zwykłe korekcyjne, jak i korekcyjne przeciwsłoneczne. Zawsze czuje się w pełni usatysfakcjonowana niezwykłym podejściem personelu do klienta oraz ich profesjonalizmem. Nie uważam, żeby był to drogi salon, gdyż jest w nim tak duży wybór oprawek, różnorodnych firm, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie i na swoją kieszeń. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy związane z użytkowaniem okularów, bez problemu można się udać do salonu, a tam na miejscu ktoś z personelu rozwiąże ten problem. Salon Widzimisie niejednokrotnie polecałam już znajomym oraz rodzinie, wszyscy z nich otwarcie mówią, że jest to najlepszy salon optyczny w jakim kiedykolwiek byli, dlatego też wszystkim z Państwa z czystym sumieniem mogę go polecić, a odwiedziny w nim będą na prawdę czystą przyjemnością.

Magda

07.08.2012

Na poszukiwaniach salonu wyspecjalizowanego w optyce dziecięcej spędziłam kilka dni. Internet, znajomi i nieznajomi, kilka salonów optycznych. Pierwsze okulary dla dziecka, to przecież super ważna sprawa. W końcu zdecydowaliśmy się na rodzinną wizytę w "Widzimisie" i to był strzał w "10". Obsługa salonu fachowo, cierpliwie i bez pośpiechu (choć czekało już kilka osób) dobierała oprawki dla mojego dziecka zwracając przy tym uwagę na najdrobniejsze szczegóły i stawiając na pierwszym miejscu komfort małego klienta. Na efekty nie musieliśmy długo czekać. Pomimo naszych obaw i wątpliwości synek szybko zaakceptował nową sytuację i okularki, które nosił przez prawie 2 lata. Niedawno wróciliśmy do "Widzimisie" po kolejną parę. Teraz mamy już dużego chłopca w okularach "Tajnego agenta". I cieszę się bardzo, że dzięki tak jak poprzednio fachowej, miłej i cierpliwej obsłudze salonu noszenie okularów przez mojego syna jest przyjemną codziennością.
Bardzo dziękuję za "wykwalifikowaną opiekę" :-) i polecam wszystkim rodzicom.

Ania

30.07.2012

Jestem bardzo zadowolony z pracy salonu optycznego!!!
Można naprawdę szybko się dogadać, a kolejna wizyta jest przyjemnością.

Michał

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl