POMOC

Opinie naszych klientów

15.09.2015

Jesteśmy klientami salonu od 9 lat z powodu wady wzroku dziecka. Nie tylko dzieci ale i dorośli będą tu doskonale obsłużeni. Przemiła obsługa, bardzo profesjonalna. Spory wybór oprawek i nowoczesnych soczewek. Czujemy się tam jak w domu. Małe dziecko mam się czym zając i nawet troszkę podjeść:)) Ładny wystrój salonu także przyciąga. Nie ma lepszego miejsca w Warszawie na zrobienie okularów dla Twojego dziecka i Ciebie.Polecamy w ciemno!!

Aldona

29.09.2014

Jesteśmy stałymi klientami salonu Widzimisie. Moje dziecko właśnie tutaj rozpoczęło swoją okularową przygodę i na pewno zostaniemy tu na dłużej. Dzięki super obsłudze mój syn nie miał żadnego problemu z akceptacją nowego stanu rzeczy na swoim nosie :) Muszę jeszcze wspomnieć, że wizyta lekarska u dr. Jakubik to strzał w dziesiątkę. Świetny i profesjonalny okulista, do tego kapitalny kontakt z dziećmi. Polecam!

Ania

26.08.2014

Jesteśmy bardzo zadowoleni! Dobranie oprawek dla 2 letniego Stasie nie było prostym zadaniem... Ale cierpliwość Pani Marioli opłaciła się i pozytywne podejście do dzieci zrekompensowało zniecierpliwienie dziecka i siódme poty mamy ;)
Po kilku miesiącach z każdym problemem wracamy i za każdym razem jesteśmy równie miło obsługiwani :) Polecamy!!!

Katarzyna

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl