POMOC

Opinie naszych klientów

30.11.2011

Wczoraj miałam okazję wraz z moją 7 letnią córką Mają dołączyć do grona zadowolonych klientów salonu Widzimisie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, począwszy od wystroju wnętrza, poprzez szeroki asortyment, na profesjonalnej obsłudze kończąc. Szczególne podziękowania od Mai dla Pana Roberta, za fachowe rady, anielską cierpliwość w doborze oprawek, oraz ekspresową realizację zlecenia (wczoraj zamówienie, dzisiaj odbiór:-)).
Szkoda, że Pana dzisiaj nie było w sklepie - Maja przygotowała krótką mowę dziękczynną \\\"dla tego fajnego Pana\\\".
Pozdrawiamy serdecznie i szczerze polecamy!

Agnieszka

12.11.2011

Europejski poziom obsługi, który w Polsce niestety jest jeszcze rzadkością. Od wejścia zostałyśmy z córką od razu zauważone, zaproszone do rozgoszczenia się w przytulnym salonie i potraktowane jak najważniejsze klientki miesiąca, nie tylko ja finansująca zakup :), ale przede wszystkim moja 10-letnia córka, którą Pani Joanna otoczyła serdeczną opieką. Wybór oprawek największy w Warszawie. Wszyscy pracownicy bardzo zaangażowani, widać że ta praca to ich hobby i powołanie. Życzę sukcesów i serdecznie pozdrawiam szczególnie Panią Joannę.

Agnieszka

07.11.2011

Zgadzam się z tym, że nie ma drugiego takiego salonu jak Widzimisie z tak ogromnym wyborem opraw dla dzieci. Tak naprawdę tylko dlatego tu przychodzę. Zależy na kogo się trafi tak zostanie się obsłużonym.

Komentarz Administratora:
Dziękujemy bardzo za Pani opinię. Wyciągniemy z niej na pewno konstruktywne wnioski. Obiecujemy solenną poprawę. Z pozdrowieniami Załoga WidziMisie.

Karolina

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl