POMOC

Opinie naszych klientów

23.06.2009

Serdeczne podziękowania dla pani Joanny za miła obsługę i podpowiedź, żeby ponownie zbadać Karolince wzrok oraz dla pani dr Adach za profesjonalną wizytę lekarską i fantastyczne podejście do dziecka w czasie badania oraz właściwy dobór szkieł. 
 
Z wyrazami szacunku, 
rodzice 2-letniej Karolinki

rodzice 2-letniej Karolinki

11.06.2009

To już trzecie okulary. Tym razem miały być niebieskie i bardzo chłopackie. I takie są. Nie wyobrażam sobie nawet, że moglibyśmy pójść w inne miejsce. Tylko tu (a na początku sprawdziłam wiele miejsc) jest taki wybór oprawek specjalnie dla dzieci. A i z poprawkami nie ma problemu, a w końcu dziecku co chwila albo coś za ciasno albo za luźno... A w Widzmisie ciągle fajnie.

Izabela

04.06.2009

Byłam przerażona i zagubiona,kiedy okazało się że moje dziecko musi nosić okulary. Nie wiedziałam,gdzie szukać stosownego salonu optycznego, bo temat był zupełnie dla mnie nowy.Traf chciał, że weszliśmy do pierwszego napotkanego salonu i jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. Pan z obsługi z wielką wyrozumiałością i cierpliwością zaproponował asortyment oprawek mojemu dziecku szanując jego zdanie i upodobania. Klimat tego miejsca jest cudowny, bo tworzą go mn.ludzie profesjonalni życzliwi i wyrozumiali. Bardzo dziękuję.

Ewa

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl