POMOC

Opinie naszych klientów

02.09.2009

WIDZIMISIE jest wyśmienitym, profesjonalnie prowadzonym, salonem optycznym.

Janusz

27.07.2009

Goraco polecam. Bardzo profesjonalne miejsce. Jestem pod wrazeniem. Szanowane jest zdanie dzieci a dorosli otrzymuja fachowa porade w czasie gdy dzieci bezpiecznie bawia sie przeznaczonymi dla nich zabawkami. Wybor bardzo duzy - choc nie widac tego na pierwszy rzut oka - wiekszosc oprawek jest w szufladkach - sprzedawca dobiera je wielkoscia i pod gusta dzieciaczka (i sugestie rodzica). Pierwszy raz ktos mi dokladnie wytlumaczyl rodzaje szkiel i jak wplywaja na komfort widzenia - dzieciaki moje zachwycone. Poza tym dla dzieci z niedowidzeniem - tylko tutaj sa magiczne kolorowe naklejki na oko. Przy zakupie dostalismy plakat na ktory dziecko moze naklejac noszone danego dnia plastry - wielka to motywacja i dodatkowa radosc przy w sumie uciazliwym obowiazku zaslaniania oka. Brawo!

Sylwia

24.06.2009

Absolutnie magiczne miejsce, w którym dziecko jest najważniejszym Klientem. Z przyjemnością obserwowałam dziś swoją córkę, mierzącą kolejne coraz to piękniejsze oprawki. Przemiła obsługa pana Roberta, na rzecz którego w jednej chwili straciłam autorytet doradcy:) Z niecierpliwością czekamy na gotowe okulary a co za tym idzie na kolejną wizyte w WidziMisie!

Agnieszka - mama Kamili

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl