POMOC

Opinie naszych klientów

14.05.2009

Witam 
 
Obsluga mila, ale do czasu. Wydalem u nich 1 tys zlotych (okulary + soczewki). Gdy okazalo sie ze soczewki nie pasuja, nie chcieli ich przyjac ani wymienic na inne bo zwrotow nie ma. (mowie o reszcie soczewek z pudelka) 
Czyli w Polsce standardwa obsluga klienta. Wszyscy sa mili i fachowi do momentu, gdy pojawi sie problem lub reklamacja. Wtedy pojscie na reke klientowi jest niemozliwe. Moze za kilka(nascie) lat to sie zmieni i bedzie bardziej cywilizowanie. Na razie jest jak jest :(.

Pozdrawiam
Tomek Borylo
ps podejrzewam ze opinia zostanie zmoderowana i sie nie pojawi na stronie, ale cozKomentarz Administratora:
Każdy ma prawo do własnego zdania i dlatego nic, co pojawia się w tym dziale nie jest zmieniane. 
Krzywdzące w powyższej opinii jest tylko to, że Klient zapomniał wspomnieć, że jego niezadowolenie dotyczy zakupu soczewek kontaktowych, o których wyborze i zmianie rodzaju na inne niż dotychczas zadecydował sam, po wcześniejszym otrzymaniu informacji technicznych na temat wybranego produktu od personelu, bez konsultacji z okulistą, na własną odpowiedzialność, a następnie po ich wypróbowaniu i średnim komforcie w noszeniu, chciał je zwrócić. Odpowiedzialnością za swój nietrafiony wybór automatycznie obarczył salon.  
Nie możemy odmówić klientowi sprzedaży produktu i jednocześnie odpowiadać za wybory i decyzje dorosłych ludzi.

Tomek

27.04.2009

Serdeczne podziękowanie dla p. Joanny Warpas i p. Macieja Wolnego, którzy ufundowali nagrody dla uczestników II Ogólnołódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu ,,WIEM, UMIEM, POTRAFIĘ" składa organizator A. Piekarska - Marciniak. Uczestniczący w nim uczniowie - ,,Dyslektycy" czuli się bardzo docenieni otrzymanymi nagrodami. Widzi mi się, że ,,WIDZIMISIE" to firma z sercem.

Aga

15.01.2009

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=577&w=57236305&a=57249748 
 
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=577&w=60532884&a=60569311 
 
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15302&w=82449419&a=82467395

Opinie zewnętrzne

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl