POMOC

Opinie naszych klientów

18.11.2009

Witam. NIE PODZIELAM PAÑSTWA ZACHWYTÓW. Od progu powitała nas nieprzyjemna mina pani za biurkiem, która bez ceregieli stwierdziła, że "proces dobierania oprawek okularów trwa godzinę" i nie będzie miała czasu nas obsługę. W sklepie byliśmy pół godziny przed zamknięciem. Jazda 40 km oraz pozostawienie młodszego dziecka z opiekunkę na nic...na stronie internetowej nie znaleźliśmy informacji kiedy przyjaciół do sklepu by zostać obsłużonym. Moje dziecko nie odczuło "miłości poszanowania"-wyszło raczej rozgoryczone. Pozdrawiam

Komentarz Administratora:
Staramy się zrozumieć rozgoryczenie Pani Ani, ale w przypadku obsługi klientów rozwiązania są dwa: albo dobrze albo szybko i byle jak, aby więcej. My preferujemy tą pierwszą opcję czyli TYLKO bardzo dobrze, a na to potrzeba czasu. Żyjąc w czasach wiecznego pośpiechu nie każdy to rozumie i docenia. Z poważaniem.

Anna

01.11.2009

Salon zasługuje na najwyższe pochwały. Świetny wybór, doskonała obsługa, ogromna cierpliwość, życzliwość i profesjonalne podejście do klienta. I to nie tylko dorosłego - szczególnie małego. Synek i jego tata są pod ogromnym wrażeniem i polecają wszystkim !

Marcin - tata Czarka

20.10.2009

Długo szukałam aż w końcu trafiłam na profesjonalny salon optyczny czyli "WidziMisie"... ogromne podziękowania dla dr. Kingi Adach za to że dokonała tego cudu i pozwoliła Angelice normalnie widziec... wspaniała, miła i profesjonalna obsługa a Angelika tak lubi swoje okularki że zdarza się że w nich zasypia :) dziękujemy :)

Justyna- mama Andżeliki

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl