POMOC

Opinie naszych klientów

19.10.2009

Salon pierwsza klasa, obsługa z najwyższej półki, dzieciaki zachwycone, wybór okularów przyprawia o zawrót głowy, bajka, tak trzymać.

Hania

15.09.2009

Polecamy to cudowne miejsce wszystkim rodzicom.W pełni profesjonalna opieka pana Roberta, świetny kontakt z dzieckiem, cierpliwe udzielanie odpowiedzi na wszystkie pytania. Na pewno to tutaj będziemy wracać w razie potrzeby.

Kasia

07.09.2009

Dla obu moich córeczek kupuję okulary tylko w tym miejscu. Trafiłem tu z polecenia znajomych i nie zawiodłem się. Ogromny wybór oprawek dla dzieci, profesjonalna obsługa, bezpłatne naprawy, szybka realizacja i bardzo miła atmosfera. Jeśli szukasz najlepszego salonu optycznego, to zajrzyj właśnie tutaj. POLECAM !

Leszek

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl