POMOC

Opinie naszych klientów

15.01.2009

A mi się coś widzi że to wspaniale że są takie miejsca.Nawet poczułam że niema tego złego co by na dobre nie wyszło to fantastycznie że potrzebujemy okularów!!!!!!!

Dorota

15.12.2008

Małym dzieciom latem słońce dokucza jak dorosłym - dlatego sprawiliśmy Kubusiowi okulary przeciwsłoneczne - oczywiście korekcyjne. Wybór wielki - idealny dla małego faceta, który bardzo już pragnie być "dorosły". Sama też dałam się przebadać, ale niestety, nie muszę nosić okularów. Wielka szkoda, bo wtedy moglibyśmy bywać w "Widzimisie" dwa razy częściej ;-)

Izabela

16.06.2008

REWELACJA! Bardzo miła i profesjonalna obsługa.bardzo dobry kontakt z dziećmi i przede wszystkim bardzo dobra jakość okularów.Aleksander jest 2.5 latkiem,bardzo aktywnym i pomysłowym dzieckiem.Okularki swoje poddawał takim próbą że normalnie już dawno powinny być zniszczone.A jego okularki wyglądają jak nowe.I co ciekawe,od momentu,jak Aleksander założył okularki,a ma je bardzo ładne(niebiesko-pomarańczowe),każdy na ulicy za nim sie ogląda z zachwytem.Serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim rodzicom.Naprawę warto!

Aleksander

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl