POMOC

Opinie naszych klientów

29.05.2008

Witam serdecznie,
przesłałam Państwu zdjęcie Kubusia - aktualnie "prawie pięć lat" - jak sam z
dumą informuje. Oczywiście w okularach, z którymi się nie rozstaje i jest z nich bardzo dumny. Cieszy się, że są zielone - w Jego ukochanym kolorze i wszystkim pokazuje, jak się fajnie wyginają. Od samego początku mu nie przeszkadzały w żadnym szaleństwie (niech żyją gumki!), a dzięki nim lepiej widzi i pewnie dlatego sam tak bardzo o nie dba. Mnie też się podobają - są kolorowe, wesołe, bardzo dziecięce, i bezpieczne dzięki temu nie muszę wiecznie upominać Kubusia, żeby uważał na okulary.
I teraz nie tylko "WidziMisie" dobrze widzi misie, ale Kubuś też.
Pozdrawiam wszystkich małych i dużych okularników. 

Izabela

08.04.2008

Zupełnie przypadkiem wstąpiłem do tego sklepu, ale całkiem specjalnie nie żałuję ani chwili wnim spędzonej :) Mimo tego, że jestem raczej już dużym,31-letnim dzieckiem ;) , nie odczułem ani przez chwilę, że trafiłem tam gdzie nie powinienem. Wręcz przeciwnie, trafiłem DOKŁADNIE tam, gdzie trzeba. Miła i fachowa obsługa, profesjonalne podejście do KAŻDEGO klienta, a do tego sympatycznie i z poczuciem humoru :) Ech... Aż żal, że nie przybiegam tam codziennie... Pozdrowienia dla obsługi i gratulacje za pomysł i koncepcję! Tak trzymać!

Piotr R

13.03.2008

Jesteśmy fanami Państwa sklepu całą naszą rodziną. Coś "widzimisie", że bywamy tu bardziej dla przyjemności niż z konieczności!

Katarzyna

Dodaj opinię

Prosimy o pozostawienie nam Państwa opini. Dziękujemy.

Chcę zostawić swoją opinię, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu opinii.


Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Widzimisie S.C. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 28, 00-576 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Administratora. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt na adres mailowy marszalkowska28@pracownieoptyczne.pl