Kontakt  kontakt  |  Strona główna  strona główna


Co każdy Rodzic wiedzieć powinien Ogólnie o wzroku Inne

Witamy w salonie WidziMisie

Serdecznie zapraszamy po okulary p/słoneczne dla dzieci i dorosłych.

Aktualnie obowiązuje rabat 50% na około 250 dostępnych modeli.

W salonie, który powstał z miłości do dzieci i szacunku dla ich upodobań oraz ich często bardzo dorosłego zdania. W naszej ofercie posiadamy okulary dla dzieci, nawet tych najmniejszych pociech, które przynoszone są w nosidełku. 

WidziMisie było tworzone z myślą o dzieciach, o ich dobrym samopoczuciu, o tym aby wybór miały taki sam jak dorośli , aby nie kojarzyły tego miejsca jako niezbyt fajnego sklepu, w którym do czegoś je zmuszają.

Salon optyczny WidziMisie to sklep dla dzieci potrzebujących okularów, ale również ich najbliżsi znajdą tu z całą pewnością coś dla siebie.

Zapraszamy do odwiedzin, a z przyjemnością pomożemy Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru. I tu gorąca prośba. Byśmy mogli wywiązać się z naszych obietnic prosimy, by na wybór okularów starali się Państwo docierać do salonu, najpóźniej godzinę przed jego zamknięciem. Tyle bowiem zwykle czasu potrzebujemy, by przejrzeć z Państwem całą dostępną ofertę okularową, przedstawić optymalną propozycję dotyczącą szkieł i powłok oraz zapewnić Klientowi komfortowe warunki do podjęcia decyzji o zakupie.

Dla naszych małych Klientów przygotowaliśmy stałą ofertę:

„Na Dzień Dobry rabat mam, taki duży jak ja sam”

(regulamin promocji dostępny w salonie)

Każdy zaś może wziąć udział w naszym programie rekomendacyjnym , którego szczegóły przedstawi Państwu Joanna, Anita, Kasia, Robert, Tomek lub Alicja (patrz dział „O nas”) służący radą i pomocą w kłopotach okularowych czy soczewkowych od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-19.30 a w soboty 11.00-15.00. 

A teraz akcję specjalną mamy: używane okularki, ubranka i zabawki dla dzieci z domów dziecka zbieramy! Jeśli przyniosą je do nas dzieci oraz mamy, my je dla potrzebujących oddamy.

W okresie wakacyjnym lipiec-sierpień w soboty salon jest nieczynny.